• 1. Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА, ПП ЕВРОПЕЙСКА СИГУРНОСТ И ИНТЕГРАЦИЯ, ПП РОДОЛЮБИЕ 2000)
    • 1. Красимир Димов Костадинов
    • 2. Калинка Николова Георгиева
    • 3. Иванка Стефанова Маркова
    • 4. Марин Тодоров Василев
    • 5. Стоян Георгиев Димитров
    • 6. Енчо Иванов Узунов
    • 7. Анелия Петрова Григорова
    • 8. Мария Петрова Манолова
  • 2. ПП СВОБОДА
    • 1. Димитричка Георгиева Мирчева
    • 2. Илиян Илиев Йорданов
    • 3. Иван Димитров Иванов
    • 4. Цветко Мирчев Цветков
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. Александър Младенов Михайлов
    • 2. Светла Николаева Пенева
    • 3. Росица Йорданова Николова
    • 4. Илиян Максимов Гигов
    • 5. Ивелина Ивайлова Симеонова
    • 6. Моника Емилова Гергова
  • 4. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Димитър Иванов Данчев
    • 2. Мая Йорданова Димитрова
    • 3. Даниел Петков Йорданов
    • 4. Ваня Руменова Козарева
    • 5. Пламен Христов Желязков
    • 6. Боян Саркизов Саркизов
    • 7. Иван Петров Костов
    • 8. Николай Александров Бекяров
    • 9. Зоя Димитрова Хлебарова
    • 10. Мария Атанасова Кирякова
    • 11. Дарина Динева Господинова
    • 12. Красимир Христофоров Мецов
  • 5. ГЕРБ-СДС
    • 1. Деница Евгениева Сачева
    • 2. Красимир Христов Николов
    • 3. Живко Николов Желязков
    • 4. Стоян Калев Стоянов
    • 5. Дочка Койчева Димитрова
    • 6. Радослав Добрев Йорданов
    • 7. Ростислав Николов Милков
    • 8. Стефан Иванов Стефанов
    • 9. Иван Димитров Иванов
    • 10. Нефизе Джелил Кадир
    • 11. Иван Веселинов Иванов
    • 12. Галин Иванов Костадинов
  • 6. ПП АТАКА
    • 1. Атанас Генчев Атанасов
    • 2. Димчо Господинов Кръстев
    • 3. Георги Стойчев Йорданов
    • 4. Недко Василев Недев
  • 7. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. Хасан Ахмед Адемов
    • 2. Ертен Белгинова Анисова
    • 3. Нежля Неджати Амди-Ганева
    • 4. Сюлейман Шабан Чавуш
    • 5. Севинч Зия Касабова
    • 6. Габриел Видинов Каракашев
    • 7. Гюлчин Зия Сали
    • 8. Джошкун Девлет Якубов
    • 9. Нурсевен Фаредин Адил
    • 10. Марин Пенев Маринов
    • 11. Ясин Вежди Тасин
    • 12. Дилек Илхан Мюзекя
  • 8. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. Димитър Андреев Делчев
    • 2. Михаел Росенов Игнатов
    • 3. Стоянка Господинова Кескинова
    • 4. Ташко Николаев Ташев
    • 5. Мариана Василева Петрова
    • 6. Ради Кръстев Радев
    • 7. Галин Александров Бахнев
    • 8. Светослав Лазаров Ташев
    • 9. Руслан Стефанов Иванов
    • 10. Димитър Иванов Панайотов
    • 11. Атанас Галинов Йорданов
    • 12. Явор Минев Георгиев
  • 9. ПП МИР
    • 1. Владислав Тодоринов Пакеров
    • 2. Агоп Киркор Авшарян
    • 3. Красимир Иванчев Жейнов
  • 10. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Стефан Кънев Назъров
    • 2. Георги Янев Георгиев
    • 3. Йорданка Атанасова Йорданова
  • 11. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Георги Иванов Георгиев
    • 2. Константина Венциславова Спасова
    • 3. Марин Минков Попов
    • 4. Димчо Димитров Димчев
    • 5. Веселин Мирославов Димитров
    • 6. Иван Пламенов Георгиев
    • 7. Галин Стоянов Иванов
    • 8. Маргарита Василева Иванова
    • 9. Светослав Тодоров Йорданов
    • 10. Стефан Михалев Борисов
    • 11. Диян Йорданов Атанасов
  • 13. БРИГАДА
    • 1. Илвие Ибраимова Имамова
    • 2. Ивайло Георгиев Петков
  • 14. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Петър Николаев Клисаров
  • 15. ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО
    • 1. РОСТИСЛАВА ВАСИЛЕВА ДИМИТРОВА
    • 2. ЖЕЛЧО ИЛИЕВ ПЕТРОВ
    • 3. ГЕОРГИ РУСЕВ ГЕОРГИЕВ
    • 4. СВЕТОЗАР АСЕНОВ КИРОВ
    • 5. ЮМРАН ДЖОШКУН ЮМЕР
    • 6. ГЕОРГИ СТЕФАНОВ ГЕОРГИЕВ
    • 7. МАРИЯ-МАГДАЛЕНА СТОЯНОВА РУСЕВА-СТЕФАНОВА
  • 16. БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. Слави Дичев Нецов
    • 2. Красимир Йорданов Кирилов
    • 3. Валентин Милев Вълчанов
    • 4. Диана Божидарова Манева
    • 5. Йордан Апостолов Апостолов
    • 6. Радиана Красимирова Цонева
    • 7. Петър Драгнев Иванов
    • 8. Емил Цветанов Шопов
    • 9. Теодора Стоянова Георгиева
    • 10. Алина Събева Иванова
    • 11. Вела Георгиева Христова
    • 12. Атанас Илиев Атанасов
  • 17. ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА
    • 1. Нина Георгиева Ставрева
    • 2. Валентин Паскалев Славов
    • 3. Мария Стефанова Атанасова
    • 4. Пламен Михайлов Първанов
    • 5. Гергана Йовкова Цонева
    • 6. Иван Йорданов Иванов
    • 7. Димитър Йорданов Желязков
  • 18. ПП Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Борислав Атанасов Даскалов
    • 2. Ивайло Иванов Захариев
    • 3. Аполина Красимирова Минева
    • 4. Валентин Йорданов Йорданов
  • 19. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
    • 1. Светослав Божидаров Гочев
    • 2. Венцислав Веселинов Марков
    • 3. Атанас Петров Атанасов
    • 4. Даниел Георгиев Маринов
    • 5. Веселин Иванов Василев
    • 6. Ивайло Георгиев Кръстев
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Михаил Иванов Михов
    • 2. Николай Колев Диков
    • 3. Десислава Иванова Иванова
    • 4. Искрен Кръстев Добрев
    • 5. Марин Маринов Маринов
    • 6. Ивелин Иванов Найденов
    • 7. Зорница Желева Пейкова
    • 8. Ангел Йорданов Ангелов
    • 9. Венцеслав Василев Петров
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Светослав Иванов Петков
    • 2. Петър Кирилов Костадинов
    • 3. Женя Андонова Андонова
    • 4. Красимир Коев Василев
    • 5. Мелани Миленова Станева
  • 22. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Дилян Господинов Господинов
    • 2. Ивайло Христов Христов
    • 3. Иван Руменов Ганев
    • 4. Георги Тодоров Тодоров
    • 5. Дарина Костова Аргирова-Митева
    • 6. Стефан Иванов Костов
    • 7. Красимир Димитров Милков
    • 8. Станислава Иванова Стефанова
    • 9. Боряна Иванова Колчев
    • 10. Моника Станиславова Петрова
    • 11. Георги Христов Георгиев
    • 12. Кольо Милков Никифоров
  • 23. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Албена Симеонова Върбанова
    • 2. Надежда Костова Пампорова
    • 3. Милена Вълчева Желева-Керанова
    • 4. Димитър Петков Франгов
    • 5. Божидар Тодоров Радев
    • 6. Мария Кирилова Георгиева
    • 7. Диян Хинков Деков
    • 8. Владимир Бориславов Лафазански
    • 9. Явор Валентинов Димитров
    • 10. Симеон Димитров Симеонов
    • 11. Асен Георгиев Атанасов
    • 12. Евгени Цонков Чобанов
  • 24. Заличен/а

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 228-НС / 12.07.2021

    относно: сгрешен формуляр на протокол на СИК за установяване на резултатите от гласуването за народни представители в изборите на 11.07.2021г.

  • № 227-НС / 12.07.2021

    относно: ново преброяване на бюлетини на СИК №081200015

  • № 226-НС / 11.07.2021

    относно: приключване на изборния ден на 11 юли 2021г.

всички решения